1PF - PRE REGIONALE FEMININE
ACCUEIL

PointsJou.Gag.Per.F.3-03-13-22-31-30-3Set.PSet.CCoeff.SPts.PPts.CCoeff.P
1.ORGERBLON26994412764.5007976121.302
2.UGS cesson/chantepie/vern 2199634211121111.9097316631.103
3.BROCELIANDE18963332120121.6677386851.077
4.GUICHEN139451313117180.9447907541.048
5.ST MALO 2139451311315180.8336706661.006
6.UGS VEGA10945223215190.7897437530.987
7.TINTENIAC49261212410230.4355787690.752
8.BRUZ JA29181538260.3086477920.817
Journée 01
1PFA00101/10/2221:00ST MALO 2GUICHEN3115:25, 25:20, 25:15, 25:22090-082DESMARETS JONATHAN
1PFA00201/10/2218:30UGS VEGABROCELIANDE0324:26, 22:25, 22:25068-076LEROUX RENAUD
1PFA00301/10/2218:00BRUZ JAUGS cesson/chantepie/vern 21325:16, 21:25, 16:25, 19:25081-091SALES THOMAS
1PFA00401/10/2219:00ORGERBLONTINTENIAC3125:13, 25:15, 17:25, 25:12092-065HAMON QUENTIN
Journée 02
1PFA00508/10/2219:00ORGERBLONGUICHEN3025:22, 25:19, 25:23075-064HAMON QUENTIN
1PFA00610/12/2220:00TINTENIACBRUZ JA3125:10, 16:25, 25:23, 25:22091-080BESNARD MATHIS
1PFA00708/10/2218:30UGS cesson/chantepie/vern 2UGS VEGA2325:20, 25:20, 18:25, 23:25, 15:17106-107HAYERE PASCAL
1PFA00808/10/2218:00BROCELIANDEST MALO 23025:11, 25:9, 25:18075-038PICARD MANON
Journée 03
1PFA00915/10/2218:00GUICHENBROCELIANDE1324:26, 21:25, 25:21, 21:25091-097SOUTIF BENJAMIN/GAUTIER FABRICE
1PFA01015/10/2219:00ST MALO 2UGS cesson/chantepie/vern 23114:25, 25:23, 25:23, 25:12089-083
1PFA01114/10/2220:30TINTENIACUGS VEGA2325:23, 23:25, 25:19, 21:25, 10:15104-107BESNARD MATHIS
1PFA01215/10/2218:00BRUZ JAORGERBLON0310:25, 9:25, 15:25034-075BERARD MAEL
Journée 04
1PFA01312/11/2218:00BRUZ JAGUICHEN1317:25, 22:25, 25:20, 17:25081-095BERARD MAEL
1PFA01409/11/2219:30ORGERBLONUGS VEGA3125:18, 23:25, 25:20, 25:22098-085MALLET NADEGE
1PFA01512/11/2220:00ST MALO 2TINTENIAC3F25:0, 25:0, 25:0075-000
1PFA01605/11/2218:30UGS cesson/chantepie/vern 2BROCELIANDE3025:16, 25:15, 25:23075-054HAYERE PASCAL
Journée 05
1PFA01719/11/2218:00GUICHENUGS cesson/chantepie/vern 21325:18, 24:26, 19:25, 23:25091-094GAUTIER FABRICE
1PFA01819/11/2218:00BROCELIANDETINTENIAC3025:17, 25:22, 25:13075-052PICARD MANON
1PFA01919/11/2221:00ST MALO 2ORGERBLON0323:25, 11:25, 18:25052-075GORVAN YOANN
1PFA02019/11/2218:30UGS VEGABRUZ JA3025:16, 25:12, 25:23075-051LEROUX RENAUD
Journée 06
1PFA02126/11/2218:30UGS VEGAGUICHEN1326:24, 21:25, 23:25, 20:25090-099LEROUX RENAUD
1PFA02226/11/2221:00ST MALO 2BRUZ JA2325:19, 23:25, 20:25, 25:19, 9:15102-103GORVAN YOANN
1PFA02326/11/2219:00ORGERBLONBROCELIANDE3125:16, 25:19, 21:25, 25:21096-081MALLET NADEGE
1PFA02426/11/2220:00UGS cesson/chantepie/vern 2TINTENIAC3025:22, 25:23, 25:23075-068DUMONT GABY
Journée 07
1PFA02503/12/2218:00GUICHENTINTENIAC3025:10, 25:12, 25:18075-040SOUTIF BENJAMIN
1PFA02603/12/2218:30UGS cesson/chantepie/vern 2ORGERBLON0325:27, 18:25, 14:25057-077HAYERE PASCAL
1PFA02703/12/2218:30BROCELIANDEBRUZ JA3125:21, 23:25, 25:16, 25:17098-079PICARD MANON
1PFA02803/12/2221:00ST MALO 2UGS VEGA0315:25, 14:25, 19:25048-075LEROUX RENAUD
Journée 08
1PFR02914/01/2318:00GUICHENST MALO 23125:16, 25:22, 12:25, 25:14087-077SOUTIF BENJAMIN
1PFR03014/01/2318:30BROCELIANDEUGS VEGA3128:26, 25:16, 18:25, 25:20096-087BROSSARD KLERVIE
1PFR03114/01/2318:30UGS cesson/chantepie/vern 2BRUZ JA3025:18, 25:12, 25:17075-047
1PFR03214/01/2320:00TINTENIACORGERBLON1315:25, 26:24, 13:25, 14:25068-099BESNARD MATHIS
Journée 09
1PFR03321/01/2318:00GUICHENORGERBLON2325:22, 23:25, 25:23, 21:25, 12:15106-110SOUTIF BENJAMIN
1PFR03421/01/2318:00BRUZ JATINTENIAC1320:25, 25:14, 24:26, 22:25091-090SALES THOMAS
1PFR03521/01/2318:30UGS VEGAUGS cesson/chantepie/vern 20321:25, 13:25, 15:25049-075SCHAUB MARIE-CATHERINE
1PFR03621/01/2321:00ST MALO 2BROCELIANDE3125:16, 25:21, 23:25, 26:24099-086GORVAN YOANN
Journée 10
1PFR03704/02/2318:30BROCELIANDEGUICHEN
SALLE DES SPORTS
1PFR03804/02/2318:30UGS cesson/chantepie/vern 2ST MALO 2
COUBERTIN à CHANTEPIE
1PFR03904/02/2320:00UGS VEGATINTENIAC
SALLE DE SPORT MICHELLE SÉVIN
1PFR04004/02/2319:00ORGERBLONBRUZ JA
HALLE DES SPORTS
Journée 11
1PFR04111/03/2318:00GUICHENBRUZ JA
SALLE JEAN PIERRE LOUSSOUARN
1PFR04211/03/2318:30UGS VEGAORGERBLON
LA CHAPELLE CHAUSSEE
1PFR04311/03/2321:00TINTENIACST MALO 2
SALLE DES SPORTS
1PFR04411/03/2320:00BROCELIANDEUGS cesson/chantepie/vern 2
SALLE DES SPORTS
Journée 12
1PFR04518/03/2318:30UGS cesson/chantepie/vern 2GUICHEN
COUBERTIN à CHANTEPIE
1PFR04618/03/2320:00TINTENIACBROCELIANDE
SALLE DES SPORTS
1PFR04718/03/2319:00ORGERBLONST MALO 2
RICHARD DACOURY à ORGERES
1PFR04818/03/2318:00BRUZ JAUGS VEGA
Gymnase Brossolette
Journée 13
1PFR04925/03/2318:00GUICHENUGS VEGA
COSEC
1PFR05025/03/2321:00BRUZ JAST MALO 2
Gymnase Brossolette
1PFR05125/03/2318:30BROCELIANDEORGERBLON
SALLE DES SPORTS
1PFR05225/03/2318:30TINTENIACUGS cesson/chantepie/vern 2
SALLE DES SPORTS
Journée 14
1PFR05301/04/2320:00TINTENIACGUICHEN
SALLE DES SPORTS
1PFR05401/04/2319:00ORGERBLONUGS cesson/chantepie/vern 2
HALLE DES SPORTS
1PFR05501/04/2318:00BRUZ JABROCELIANDE
Gymnase Brossolette
1PFR05601/04/2318:30UGS VEGAST MALO 2
LA CHAPELLE CHAUSSEE